Widoczni – agencja marketingu internetowego

Więcej na temat agencji na stronie:
https://widoczni.com/

Widoczni to agencja marketingu internetowego z Poznania, która obecna jest na rynku już od 1999 r. Specjalizuje się przede wszystkim w pozycjonowaniu stron, ale oferuje również szeroki zakres usług związanych z reklamą i promocją firm w sieci. Specjaliści agencji widoczni zdobyli certyfikaty Google Adwords i Analytics. Agencję tworzy zespół specjalistów z zakresu pozycjonowania, optymalizacji konwersji, Google Adwords, content marketingu oraz innych obszarów online marketingu.

Usługi agencji widoczni przeznaczone są dla różnego typu firm – do lokalnych pod duże korporacje.

Pośród usług agencji znajdują się:

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

Agencja realizuje szerokie pozycjonowanie stron, które bazuje na dziesiątkach fraz istotnych dla pozycjonowanej firmy, w tym na frazach long tail. Usługa rozpoczyna się analityką strony internetowej. Pozycjonowanie realizowane jest równocześnie z optymalizacją konwersji, dzięki temu pozycjonowanie prowadzi nie tylko do pozyskania dużej liczby odwiedzin, ale przede wszystkim do wygenerowania konwersji rozumianych jako sprzedaż.
Zobacz więcej na: https://widoczni.com/pozycjonowanie-stron/

Linki sponsorowane – kampanie reklamowe Google Adwords

Jako certyfikowany partner Google, agencja widoczni świadczy kompleksowy zakres usług Adwords. Realizuje reklamy w sieci wyszukiwania, w sieci reklamowej złożonej z tysięcy portali internetowych, na urządzeniach mobilnych, a także w systemie Google Zakupy. W ofercie jest także remarketing, czyli reklamy skierowane wyłącznie do użytkowników, którzy już odwiedzili wcześniej stronę klienta. Korzyścią kampanii reklamowych Adwords jest model płatności PPC, dzięki czemu koszt naliczany jest tylko za kliknięcia, a nie za samo wyświetlanie. Linki sponsorowane Google Adwords dają natychmiastowy efekt w postaci widoczności strony w top 10 Google, dlatego są szybką metodą na dotarcie do klientów.
Zobacz więcej na: https://widoczni.com/kampanie-adwords/

Pozycjonowanie sklepów internetowych w Google

Agencja widoczni prowadzi efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych. W następstwie działań SEO, sklepy internetowe odnotowują większy ruch użytkowników, a w efekcie także większy zysk. Obok standardowych działań optymalizacyjnych, pozycjonowanie dla sklepów dotyczy także takich działań jak:
tworzenie unikalnych i wartościowych opisów produktów
zwiększenie użyteczności sklepu
optymalizację współczynnika konwersji i wiele innych.
Najważniejszym efektem pozycjonowania sklepu nie jest zdobywanie ruchu w sklepie, ale pozyskanie sprzedaży. Dlatego rezultaty działań liczone są w postaci zysku ze sprzedaży.

Oferta agencji to także:

  • kampanie reklamowe na Facebooku i budowa wizerunku w mediach społecznościowych
  • optymalizacja konwersji
  • tworzenie stron www

Misją firmy jest zwiększanie zysku klientów poprzez wykorzystanie siły marketingu internetowego.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o naszej ofercie.