Miksery uniwersalne o dużej mocy pozwalają na szybkie przygotowanie lodów oraz deserów i dodatków, dlatego sprawdzą się we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych – lodziarniach, kawiarniach czy barach. Duża moc oraz możliwość regulacji obrotów znacząco ułatwiają pracę, a także pozwalają dopasować parametry urządzenia do konkretnej mieszanki. Jeśli chcą Państwo kupić do swojego lokalu nowoczesne i wielofunkcyjne miksery planetarne do lodów i ciast, zapraszamy do kontaktu.

Miksery uniwersalne do lodów i deserów

Miksery uniwersalne do lodów przeznaczone są do przygotowywania mieszanki złożonej z owoców i mleka. Owoce zostają wstępnie pocięte na drobne kawałki, a mieszanka zostaje poddana procesowi emulsyfikacji. Wymienne końcówki pozwolą uzyskać mieszankę o odpowiedniej konsystencji, bez konieczności czekania na rozmrożenie owoców. Mikser planetarny pozwala na przygotowanie dużej ilości mieszanki za jednym razem – od 2 do nawet 30 litrów, dlatego sprawdzi się zarówno w niewielkiej lodziarni, jak i dużej kawiarni przygotowującej desery lodowe. Miksery uniwersalne do lodów wyposażone są w opcję programowania, dzięki czemu można uzyskać identyczną konsystencję niezależnie od tego, kto używa urządzenia. Z ich pomocą można stworzyć także kremy, bitą śmietanę, shake, smoothie czy inne dodatki.

Niezbędnym elementem wyposażenia kawiarni są także czekoladziarki oraz maszyny do produkcji lodów, dzięki którym stworzysz pyszne desery. Osobom, które chcą zainwestować w profesjonalne wyposażenie sklepów, polecamy regały, szafy mroźnicze i chłodnicze oraz boksy kasowe od znanych i cenionych producentów w branży. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i bliższego zapoznania się z naszą ofertą obejmującą również funkcjonalne projekty i aranżacje przestrzeni.