Meble chłodnicze w wielu odsłonach

Przechowujesz żywność w swoim supermarkecie, cukierni lub sklepie garmażeryjnym? Zainwestuj w urządzenia chłodnicze, by mieć pewność, że sprzedawane produkty są świeże, a klienci zadowoleni. Jakie wyposażenie sklepów, w tym meble chłodnicze, znajdziesz w naszym asortymencie?

  • lady chłodnicze,
  • regały sklepowe, także chłodnicze,
  • urządzenia chłodnicze ekspozycyjne: witryny sałatkowe, gondole, witryny do lodów do lodów, bonety i szafobonety
  • meble mroźnicze, w tym bonety, regały, witryny

 

Lady chłodnicze plug-in i remote

Wiele produktów wymaga atrakcyjnej prezentacji i przechowywania w odpowiedniej temperaturze. Nasze lady chłodnicze sklepowe spełniają oba te warunki. Modele, które Państwu oferujemy wyposażone są w agregaty wewnętrzne i zewnętrzne.  Lady wyposażone we własny, wewnętrzny agregat (plug-in), sprawdzające się w mniejszych obiektach handlowych. Lady chłodnicze zasilane agregatem zewnętrznym (remote), przeznaczone do sklepów wielkopowierzchniowych, zwłaszcza supermarketów.

Regały chłodnicze plug-in i remote

W naszym asortymencie posiadamy regały chłodnicze wielu marek, w różnych rozmiarach, dopasowane do powierzchni mniejszych i większych sklepów.  Ważnym elementem wyposażenia od strony funkcjonalnej i użytkowej jest umieszczenie agregatu chłodniczego. Oferujemy Państwu regały chłodnicze współpracujące z agregatami umieszczonymi wewnątrz urządzenia (plug -in), i na zewnątrz (remote).  Oferowane przez nas produkty wyróżnia oświetlenie LED, listwy cenowe, przesuwne osłony z hartowanego szkła, solidne półki ze stali nierdzewnej.  W naszej ofercie kupujący znajdą regały chłodnicze otwarte i drzwiami szklanymi.

 

Meble mroźnicze plug-in i remote

Oferowane przez BWA meble mroźnicze umożliwiają atrakcyjną prezentację produktu oraz łatwą obsługę. Urządzenia, które sprzedajemy dopasowane są do współpracy z agregatami wewnętrznymi (plu-in)  i zewnętrznymi (urządzenia typu remote). Pierwsze z nich można wykorzystywać  w każdym sklepie. Te drugie mają szersze zastosowanie w sklepach wielkopowierzchniowych.  Dlaczego warto zainwestować w wyposażenie sklepówmeble chłodnicze i regały chłodnicze z naszej oferty? Ponieważ służymy doradztwem i ofertą zawierającą szeroką gamę produktów, która pozwoli na kompleksowe wyposażenie powierzchni sklepowej.

Meble chłodnicze remote czy plug-in?

Szeroka oferta różnego rodzaju mebli sklepowych sprawia, że nawet mając potrzebną wiedzę na temat branży, można zgubić się w gąszczu dostępnych modeli urządzeń chłodniczych. Jednym z ważniejszych kryteriów jest umiejscowienie agregatu chłodniczego. W naszym asortymencie znajdują się:

  • lady chłodnicze zasilane agregatem zewnętrznym (remote), przeznaczone do sklepów wielkopowierzchniowych, zwłaszcza supermarketów,
  • meble wyposażone we własny, wewnętrzny agregat (plug-in), sprawdzające się w mniejszych obiektach handlowych.

Wyposażając sklep w meble chłodnicze, warto zadbać o urządzenia i elementy, które  je uzupełniają i spełniają dodatkową funkcję. Sprzedawane przez nas meble chłodnicze są wyposażone w szereg przydatnych dodatków, takich jak:

  • stojak na wagę czy noże do krojenia mięsa,
  • przegrody, ekspozytory, deski do krojenia, haki, itp.,
  • blaty ze stali nierdzewnej
  • uchwyt do papieru niezbędnego przy pakowaniu wędliny.

W zależności od potrzeb można postawić na meble chłodnicze z szybą giętą, ukośną lub prostą, wykonaną z odpornego, hartowanego szkła. Szeroki wachlarz funkcji sprawia, że nasze urządzenia chłodnicze sklepowe z oświetleniem LED sprawdzą się zarówno w lokalach usługowych wielkoformatowych, jak i w niewielkim sklepie osiedlowym, który ma w swoim asortymencie produkty spożywcze takie jak nabiał, warzywa i owoce czy napoje wymagające przechowywania w odpowiednich temperaturach.

Zaprojektuj przestrzeń z pomocą ekspertów

Nie wiesz, jakie meble chłodnicze potrzebujesz i w jakiej ilości? Nie potrafisz ocenić, czy lepiej zainwestować w urządzenia z własnym agregatem, czy też zasilane zewnętrznie? Nasi eksperci pomogą Tobie wybrać wyposażenie sklepu dopasowane do Twoich preferencji oraz wielkości lokalu.