TEMPERÓWKI DO CZEKOLADY BRAVO W NASZEJ OFERCIE

Temperówka do czekolady

Czekolada to jeden z głównych składników wyrobów cukierniczych. Jej przygotowanie wymaga odpowiedniego wyposażenia. Urządzeniem, które pozwoli otrzymywać idealnie łamliwy, gładki i  lśniący produkt jest temperówka do czekolady. Dlaczego tak się nazywa? Aby czekolada miała odpowiednią twardość i połysk, nie roztapiała się natychmiast w dłoniach, a przede wszystkim smakowała, powinna zostać poddana temperowaniu, czyli podgrzewaniu i schładzaniu  do odpowiednich, ściśle ustalonych temperatur. Umożliwiają to temperówki do czekolady. Zachodzący w nich proces umożliwia kontrolowanie krystalizacji masła kakaowego oraz uzyskiwanie odpowiedniej  płynność pozwalającej przetwarzać czekoladę. W co? To już zależy od potrzeb i pomysłów cukiernika.

Temperówki do czekolady o wielu możliwościach

Temperówki do czekolady firmy Bravo dostępne w naszej ofercie są niezastąpione w produkcji tabliczek i batoników, a na różnego rodzaju deserach i wyrobach cukierniczych – pralinach, truflach, ciastkach, owocach uzyskiwaniu smakowicie wyglądającej polewy. W zależności od wielkości i rodzaju tej produkcji, temperówki do czekolady Bravo znajdą zastosowanie w małych, rodzinnych cukierniach (K12 Evo Duo – pojemności zbiornika 12 kg), jak i dużych zakładach (K24 Evo Duo, K50 Evo Duo o pojemności zbiornika 24 i 50 kg).

 

Temperówki do czekolady Bravo K12/24/50 Evo Duo

Wyposażenie dodatkowe w produkcji czekolady

Temperówka czy taśma oblewnicza zapewnią najlepsze warunki do przetwarzania czekolady i jej efektywnego wykorzystania w produkcji tabliczek, pralin czy ciast. Cukiernie oferujące wyroby w produkcji których wykorzystywana jest czekolada, powinny również zapewnić jej odpowiednie przechowywanie i prezentację. BWA oferuje witryny i chłodziarki dopasowane do wymagań tego produktu, zapewniające utrzymanie jej smaku, kruchości i błyszczącej faktury. W ofercie BWA znajdziecie państwo także fontanny do czekolady, które można wykorzystywać do pokrywania rożków i kubeczków do lodów, do napełniania filiżanek gorącymi napojami czekoladowymi, do robienia dekoracji na ciastach czy owocach.

Wyposażenie dla cukierni z BWA

Jak zaprojektować lub zmienić wnętrze własnej piekarni lub cukierni by przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć dochody? Jest wiele kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę. Wyposażenie cukierni w funkcjonale meble pozwoli efektownie prezentować własne wyroby i bezpiecznie je przechowywać, temperówki do czekolady mogą podnieść jej konkurencyjność, wyposażenie piekarni w nowoczesne urządzenia produkcyjne pomoże oszczędzać coraz droższą energię, ale także czas pracy personelu, wyposażenie w praktyczne akcesoria sklepowe, usprawni obsługę klientów w każdym rodzaju działalności handlowej. A to tylko wycinek potrzeb. Firma BWA ma ponad 25-letnie doświadczenie w projektowaniu i aranżacji przestrzeni dla piekarni, cukierni, lodziarni, gastronomii czy handlu. Dysponujemy sprawdzoną i praktyczną wiedzą w  wyborze najlepszego wyposażenia  znanych i cenionych marek.

Wyposażenie cukierni i piekarni z naszej oferty obejmuje:

Gwarantujemy wyposażenie piekarni w regały i witryny piekarnicze oraz urządzania produkcyjne. W naszej ofercie znajdują się odpowiednio oświetlone drewniane stojaki na chleb, kosze na bułki oraz inne akcesoria niezbędne każdemu piekarzowi.

Prowadzą Państwo razem z cukiernią kawiarnię albo niewielki bar szybkiej obsługi? Doradzimy jak powinien funkcjonować takie miejsce, przy którym goście zjedzą posiłek, wypiją aromatyczną kawę lub skuszą się na słodki deser. Zaprojektujemy go, dobierzemy najbardziej odpowiedni sprzęt. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zaaranżujemy każde wnętrze gastronomiczne od A do Z.

Doskonale wiemy, że ekspozycja ciast ma znaczenie! By słodkie wypieki prezentowały się efektownie, potrzebne jest wyposażenie cukierni w witryny cukiernicze. W naszym asortymencie znajdują się produkty renomowanej firm IFI, FRIGOMECCANICA, ESSYSTEM K, CIAM, IGLO, które można połączyć w większe moduły.

Odpowiemy na wszystkie pytania

W zależności od Państwa koncepcji, wielkości placówki, asortymentu zaprojektujemy wnętrze na miarę potrzeb i wyposażymy je w odpowiednie urządzenia. Prosimy o kontakt z nami – telefoniczny lub mailingowy. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń lub napisz do BWA

Chętnie podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem. Odpowiednio dobrane wyposażanie dla cukierni i piekarni z naszej strony, było z jednym z filarów  biznesowego sukcesu wielu firm. Dzięki naszemu wsparciu możecie  szybciej wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i wprowadzić takie rozwiązania, które będą użyteczne dla pracowników.

TEMPEROWKI DO CZEKOLADY
TEMPEROWKI DO CZEKOLADY
TEMPEROWKI DO CZEKOLADY
TEMPEROWKI DO CZEKOLADY

BWA – Twój partner w  biznesie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży piekarniczej, cukierniczej, handlowej jesteśmy specjalistami w doradztwie i wyposażaniu  firm zajmujących się taką działalnością. Doradzamy naszym klientom przy doborze witryn, lad, urządzeń do produkcji i przechowywania, oferujemy wsparcie na etapie aranżacji pomieszczeń, pomagamy w transporcie i instalacji, oferujemy serwis. Pomożemy Państwu wyposażyć cukiernię i piekarnię w najlepsze urządzania do produkcji oraz w witryny, lady, akcesoria najbardziej uznanych firm z Polski i Europy.