Witryny cukiernicze

Lady cukiernicze

Zastanawiacie się Państwo jak uatrakcyjnić wnętrze w swojej cukierni, jak ją rozbudować i unowocześnić? Szukacie witryny, które jeszcze bardziej wyeksponują wyjątkowość oferowanych przez Was ciast, tortów, lodów, pralin? Macie obawy, że zostanie zmniejszona powierzchnia użytkowa Waszych punktów. Poszukajcie odpowiedzi na te pytania wspólnie ze specjalistami z naszej firmy. Mamy  30-letnie doświadczenie w aranżacji przestrzeni dla cukierni, lodziarni, handlu i gastronomii. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt do wyposażenia cukierni i piekarni najbardziej znanych i cenionych marek.

Wyposażenie cukierni i piekarni z naszej oferty obejmuje:

Dzięki naszemu wsparciu możliwe jest  wyposażenie cukierni prowadzących swoją działalność w różnych miejscach i różnych powierzchniach użytkowych. Oferujemy rozwiązania, które będą jednocześnie praktyczne dla pracowników, jak i przyjazne dla klientów państwa cukierni. Zaprojektujemy wnętrze na miarę potrzeb i wyposażymy je w odpowiednie urządzenia. Gwarantujemy wyposażenie cukierni w lady i witryny mające szeroki zakres temperatur użytkowych korzystających z  oszczędnych systemów chłodzenia, które spełniać będą wszystkie Państwa oczekiwania.

Zawsze podkreślamy, że ekspozycja wyrobów cukierniczych ma ogromne znaczenie. Niepowtarzalne, „smaczne” odcienie oraz barwy wyrobów cukierniczych można uzyskać w witrynach utrzymujących stałą wilgotność i cyrkulację powietrza, dysponujących dobrze rozplanowanym oświetleniem LED i estetycznymi elementami wykończenia.

By słodkie wypieki zachęcały do zakupu, potrzebne jest wyposażenie cukierni w odpowiednie prezentujące produkty, ale także wydajne w użytkowaniu witryny. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia renomowanych firm IFI, IGLOO, CIAM, FRIGOMECCANICA, ESSYSTEM K, CEBEA, z których wiele można łączyć w większe moduły.

 

BWA – Twój partner w spożywczym biznesie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wyposażania przestrzeni sklepowych w niezbędne regały chłodnicze, oferujemy swoim klientom wsparcie na etapie aranżacji pomieszczeń usługowych, takich jak piekarnie, cukiernie, bary, sklepy mięsne czy supermarkety i wiele innych. Pomożemy dobrać odpowiednie regały sklepowe – ich ilość, rodzaj i sposób zasilania, dzięki czemu klienci będą chętnie wracać po kolejne zakupy.