Wyposażamy bary zgodnie z oczkiwaniami klientów

Wyposażenie baru nie jest zadaniem łatwym – na niewielkiej przestrzeni trzeba umieścić meble barowe niezbędne do przygotowania rozmaitych napojów, ciepłych lub gorących, ciast, a także lekkich przekąsek. Jeśli chcą Państwo wybrać ergonomiczne, dopasowane do potrzeb i oczekiwań meble do baru, to warto zdecydować się na wyposażenie kawiarni lub pubu z naszym wsparciem. Mamy wieloletnie doświadczenie w aranżacji lokali gastronomicznych, oferujemy nowoczesne rozwiązania atrakcyjne dla Klientów i praktyczne dla pracowników.

Niezbędne wyposażenie baru w sprzęt renomowanych producentów

Jeśli chcą Państwo zainwestować w wyposażenie kawiarni lub baru na najwyższym poziomie, to warto skorzystać z naszej oferty. Gwarantujemy wysokiej jakości meble barowe, dzięki którym wnętrze będzie zachęcało gości do wypicia kawy, wizyty ze znajomymi czy rodziną. W naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim witryny do lodów niezbędne w każdej kawiarni oraz szafy chłodnicze i mroźnicze, które umożliwiają przechowywanie napojów oraz lodów w odpowiednio niskiej temperaturze. Nasze wysokiej klasy meble do baru i pubu, a także sprzęt do kawiarni obejmują także lady, regały na alkohol oraz naczynia. Zapewniamy wyposażenie baru i kawiarni w takie urządzenia gastronomiczne, jak kostkarki do lodu, chłodziarki do napojów i sprzęty do przygotowywania deserów.

Wyposażenie baru w zgodzie z najnowszymi trendami

Jako specjaliści w dziedzinie aranżacji wnętrz gastronomicznych zapewniamy wyposażenie sklepów oraz kawiarni, barów i pubów, a także projektujemy pomieszczenia gastronomiczne dla naszych Klientów. Oferowane przez nas meble do baru w rozmaitej kolorystyce, z szerokim asortymentem dostępnych frontów, należy dopasować do wystroju, wybierając funkcjonalne rozwiązania. Jeśli nie wiedzą Państwo, jakie wyposażenie baru, pubu, kawiarni jest potrzebne do komfortowej pracy, zapraszamy do kontaktu. Doradzamy, jakie meble barowe wybrać, łączymy je w atrakcyjne moduły i dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

KRONOS

DOCKS

Zapytaj o ofertę!

KUADRO

SMILE

Zapytaj o ofertę!

SLIK

DOUBLE