Jak odmienić wnętrze piekarni lub cukierni? Pozwoli na to wyposażenie piekarni razem ze specjalistami z naszej firmy. Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w aranżacji przestrzeni dla handlu i gastronomii – dzięki nam zyskają Państwo sprzęt do cukierni i piekarni najbardziej znanych i cenionych marek. Wyposażenie cukierni i piekarni z naszej oferty obejmuje:

  • witryny cukiernicze,
  • witryny cukiernicze,
  • bary. 

Dzięki naszemu wsparciu możliwe będzie wyposażenie sklepów różnego rodzaju. Oferujemy rozwiązania, które będą jednocześnie praktyczne dla pracowników, jak i przyjazne dla klientów. Zaprojektujemy wnętrze handlowe na miarę potrzeb i wyposażymy je w odpowiednie urządzenia.

Gwarantujemy wyposażenie piekarni w regały i witryny piekarnicze. W naszej ofercie znajdują się odpowiednio oświetlone drewniane stojaki na chleb, kosze na bułki oraz inne akcesoria niezbędne każdemu piekarzowi.

Prowadzą Państwo kawiarnię albo niewielki lokal szybkiej obsługi? Warto postawić na atrakcyjny bar, przy którym goście zjedzą posiłek, wypiją aromatyczną kawę lub skuszą się na słodki deser. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zaaranżujemy każde wnętrze gastronomiczne od A do Z.

Ekspozycja ciast ma znaczenie! By słodkie wypieki zachęcały do zakupu, potrzebne jest wyposażenie cukierni w witryny cukiernicze. W naszym asortymencie znajdują się produkty renomowanej firm IFI, ORION, FRIGOMECCANICA, ESSYSTEM K, które można połączyć w większe moduły.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o naszej ofercie.