Wyposażenie cukierni i piekarni

Jak odmienić wnętrze piekarni lub cukierni? Jakie wyposażenie pozwoli podnieść jakość, wydajność i poszerzyć ofertę. Warto te decyzje skonsultować  ze specjalistami z naszej firmy i skorzystać z oferty BWA. Mamy prawie 30-letnie doświadczenie w aranżacji przestrzeni dla handlu i gastronomii. Dzięki nam zyskają Państwo sprzęt do cukierni i piekarni najbardziej znanych i cenionych marek.

Nowoczesne wyposażenie cukierni i piekarni

Wyposażenie cukierni i piekarni z naszej oferty obejmuje:

  • witryny cukiernicze,
  • witryny i regały piekarnicze
  • temperówki do czekolady i jej nakładania
  • bary

Gwarantujemy wyposażenie piekarni w regały i witryny piekarnicze. W naszej ofercie znajdują się odpowiednio oświetlone drewniane stojaki na chleb, kosze na bułki oraz inne akcesoria niezbędne każdemu piekarzowi. Oferujemy wyposażenie Państwa cukierni w najlepsze witryny chłodnicze do prezentacji ciast, monoporcji, pralin. Oferujemy aranżację każdego z tych wnętrz.

Prowadzą Państwo kawiarnię albo niewielki lokal szybkiej obsługi? Warto postawić na atrakcyjny bar, przy którym goście zjedzą posiłek, wypiją aromatyczną kawę lub skuszą się na słodki deser. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zaaranżujemy każde wnętrze gastronomiczne od A do Z.

Pomożemy wyposażyć Państwa cukiernię w nowoczesne maszyny do produkcji lodów i czekolady. Oferowane przez nas temperówki do czekolady i taśmy do jej nakładania mogą poszerzyć ofertę i zwiększyć konkurencyjność Państwa Cukierni.

Ekspozycja ciast, lodów, pralin, monoporcji ma znaczenie! By słodkie wypieki zachęcały do zakupu, potrzebne jest wyposażenie cukierni w witryny cukiernicze. W naszym asortymencie znajdują się produkty renomowanej firm IFI,  FRIGOMECCANICA, ESSYSTEM K, które można połączyć w większe moduły.

Napiszcie lub zadzwońcie do BWA

Dzięki naszemu wsparciu możliwe jest także wyposażenie sklepów w różnego rodzaju w sprzęt, który poprawi efektywności  jego działania. Oferujemy rozwiązania, które będą jednocześnie praktyczne dla pracowników, jak i przyjazne dla klientów. Zaprojektujemy wnętrze handlowe na miarę potrzeb i wyposażymy je w odpowiednie urządzenia.