Regały to podstawowe wyposażenie wielu pomieszczeń handlowych, zarówno supermarketów, jak i niewielkich sklepów osiedlowych. Jako specjaliści, oferujący kompleksowe wyposażenie sklepów w regały sklepowe, polecamy naszym Klientom wysokiej jakości metalowe lub drewniane regały handlowe i półki sklepowe, które sprawdzą się w różnych branżach.

Regały i półki do sklepu spożywczego, odzieżowego lub księgarni

Regały sklepowe powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Póki i regały handlowe, które oferujemy w naszej firmie pochodzą od renomowanych producentów. Wyposażamy przestrzeń w meble do sklepu:

  • spożywczego,
  • odzieżowego,
  • z zabawkami,
  • rowerowego,
  • budowlanego,
  • RTV i AGD,

a także do księgarni, kwiaciarni czy perfumerii i drogerii.

Stawiamy na komfortowe rozwiązania zarówno dla pracowników, jak i Klientów sklepu, dlatego oferujemy regały i półki warzywnicze w postaci samoobsługowych wysp oraz regały piekarnicze i alkoholowe pozwalające odpowiednio wyeksponować towar. W asortymencie mamy zarówno regały drewniane, jak i metalowe, koszowe, druciane chromowane, które można łączyć w większe moduły. Nasze regały do sklepu spożywczego oraz wielu innych branż wyposażone są w dodatkowe akcesoria, takie jak oświetlenie, otwierane szafki z materiału typu plexi, oraz regulowane półki pochylone pod odpowiednim kątem. Wszystkie regały handlowe i półki pozwalają wykorzystać przestrzeń handlową w sposób ergonomiczny, estetyczny i funkcjonalny.

Aranżacja przestrzeni handlowej z profesjonalistami

Regały do sklepu spożywczego czy supermarketu można połączyć w taki sposób, by tworzyły większe moduły. Jeśli nie wiedzą Państwo, jak to zrobić i jak zaaranżować przestrzeń zgodnie z najnowszymi trendami, warto skorzystać z porady specjalistów. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, aranżacji i wyposażaniu pomieszczeń handlowych w regały do sklepu i półki sklepowe, dlatego oferujemy fachową wiedzę. Dobieramy właściwe półki dopasowane do asortymentu danego sklepu, stawiając na praktyczne rozwiązania. Zapraszamy do osobistego oraz telefonicznego kontaktu.