Maszyny do produkcji lodów

Bez szybkiej i mającej odpowiednią wydajność maszyny do lodów, w okresie letnim nie poradzi sobie żadna lodziarnia, cukiernia czy kawiarnia. Profesjonale urządzenia do produkcji lodów ze względu na kontakt z żywnością i zastosowanie muszą być wykonane z odpowiednich materiałów, bezpiecznych i pozbawionych toksycznych substancji. Znaczenie ma także wydajność maszyny do lodów, ergonomia i oszczędna eksploatacja. Takie nowoczesne urządzenia z naszego asortymentu, dzięki którym każdy otrzyma aromatyczne lody i sorbety o właściwej konsystencji.

Maszyny do lodów z naszego asortymentu - dlaczego warto?

Sprzedawane przez nas w atrakcyjnych cenach maszyny do lodów i automaty do robienia lodów rzemieślniczych i tradycyjnych zapewniają odpowiednie mrożenie nawet w wysokich temperaturach. Wszystko dzięki doskonałym systemom wentylacyjnym. W ofercie znajdują się:

  • wielofunkcyjne maszyny do robienia lodów rzemieślniczych BRAVO TRITTICO
  • freezery do każdego rodzaju deserów, także naturalnych,
  • pasteryzatory.

Jakie inne zalety mają sprzedawane przez nas maszyny do lodów w korzystnej cenie? Przede wszystkim wyróżniają się:

  • łatwą obsługą,
  • wysoką wydajnością i szybkością działania, robiąc lody w mniej niż 10 minut,
  • bezproblemowym utrzymaniem w czystości,
  • elektronicznym sterowaniem.

Oferujemy maszyny do lodów niezbędne w każdej lodziarni

BRAVO TRITTICO: Wydajne i funkcjonalne maszyny do lodów TRITTICO firmy BRAVO, dzięki którym zaoferują Państwo swoim Klientom aromatyczne i smaczne desery o odpowiedniej konsystencji.

Maszyny wielofunkcyjne: Wielofunkcyjne maszyny do lodów marek BRAVO z rewolucyjnym systemem kontroli jonicznej oraz GELITA (BRAVO Group) umożliwiają stworzenie każdego deseru w zaledwie 9 minut, a także przygotowanie kremów, musów, konfitur i słodkich sosów.

Freezery: Pojemne freezery o dużej mocy, wykonane ze stali nierdzewnej, pozwalają stworzyć każde lody, także te rzemieślnicze i naturalne, według własnego przepisu.

Pasteryzatory: Pasteryzatory to znakomite urządzenia do robienia lodów 3w1, w których następuje pasteryzacja, dojrzewanie i schładzanie. Gwarantują oszczędność czasu potrzebnego na przygotowanie deserów, jak i przestrzeni w lodziarni dzięki łączeniu różnych funkcji.

Zadzwońcie lub napiszcie do BWA.

Pomożemy wyposażyć waszą lodziarnię, cukiernię, kawiarnię

Państwa inwestycja w oferowane przez nas urządzenia do wyposażenia lodziarni, cukierni, kawiarni czy piekarni, wsparta jest także z naszej strony profesjonalnym doradztwem w zakresie aranżacji przestrzeni handlowo-usługowej i produkcyjnej. Nasi eksperci podpowiedzą, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej, i pomogą zaprojektować wnętrza zgodnie z oczekiwaniami. Zadzwońcie do nas lub zostawcie wiadomość.