Zamrażarki szokowe, szafy mroźnicze, szafy chłodnicze

Oprócz maszyn do produkcji, jednym z najważniejszych elementów wyposażenia lodziarni czy cukierni są urządzenie chłodnicze. Aby mieć pewność, że sprzedawane lody, ciasta czy praliny spełniają wszystkie normy ale przede wszystkim są świeże, warto korzystać ze sprawdzonych, wydajnych i oszczędnych szaf chłodniczych i mroźniczych czy zamrażarek szokowych. Jakie wyposażenie tego typu znajdziesz w naszym asortymencie? Zajrzyj na tę stronę lub skontaktuj się z nami. BWA ma duże doświadczenie w doborze takiego sprzętu.

Ubijaczki do śmietany , miksery, fontanny do czekolady

Oferujemy również szeroki wybór sprzętu uzupełniającego wyposażenie lodziarni czy cukierni takiego jak: wydajne, zautomatyzowane miksery, ubijaczki do śmietany czy urządzenia do podawania czekolady.

BWA – Twój partner w  biznesie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży piekarniczej, cukierniczej, handlowej jesteśmy specjalistami w doradztwie i wyposażaniu  firm zajmujących się taką działalnością. Doradzamy naszym klientom przy doborze witryn, lad, urządzeń do produkcji i przechowywania żywności, oferujemy wsparcie na etapie aranżacji pomieszczeń, pomagamy w transporcie i instalacji, oferujemy serwis. Pomożemy Państwu wyposażyć lodziarnię, cukiernię czy piekarnię w najlepsze urządzania do produkcji oraz w witryny, lady, akcesoria najbardziej uznanych firm z Polski i Europy.

Odpowiemy na wszystkie pytania

W zależności od Państwa koncepcji, wielkości placówki, asortymentu zaprojektujemy wnętrze na miarę potrzeb i wyposażymy je w odpowiednie urządzenia. Prosimy o kontakt z nami – telefoniczny lub mailingowy. Odpowiemy na wszystkie pytania. Chętnie podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem.