DROP IN DELICE

Lada DROP IN jest przeznaczona do ekspozycji i sprzedaży ciast, pralin, dań gotowych, kanapek, sałatek.. Znajdzie zastosowanie jako wyposażanie cukierni, piekarni, kawiarni, baru, lodziarni. Witryny DROP IN mają chłodzoną i / lub podgrzewaną półkę ekspozycyjną na tej samej wysokości co blat. Zapewnia to idealną widoczność produktu i łatwa obsługę. DROP-IN został zaprojektowany specjalnie do ekspozycji produktów na tacach 60x40. Lada jest produkowana w różnych modułach, również narożnych, dzięki czemu można zbudować bardzo efektowny ciąg o różnym przeznaczeniu.

CUBE

Szeroka gama witryn cukierniczych i piekarniczych, która wyróżnia się dużymi przeszkleniami oraz odpowiednio dobranym oświetleniem o ciepłej barwie idealniej dla ekspozycji wyrobów cukierniczych zapewnia bardzo dobrą prezentację produktów.

Przystosowane do łączenia w ciągi witryny Cube wyposażone są w agregat chłodniczy wewnętrzny, chłodzenie dynamiczne, automatyczne odparowanie kondensatu, elektroniczny regulator temperatury z cyfrowym wyświetlaczem, alarm dźwiękowy informujący o zanieczyszczeniu skraplacza lub zablokowaniu pracy wentylatora. Zakres temperatury 5-15 st.C

CARINA

Nowoczesna linia witryn z przeszklonymi frontami.  Zawiera agregat wbudowany, chłodzenie dynamiczne, automatyczne odparowanie skroplin. Łączenie w ciągi oraz opcja do zabudowy własnej pozwalają na wpasowanie witryn w aranżację wnętrza zapewniając jej spójną stylistykę.

VOLANS

Witryna Volans zawiera wbudowany agregat, system chłodzenia dynamicznego, szyby prostą i uchylną hartowaną oraz oświetlenie LED, które zapewnia odpowiednią ekspozycję produktów. Łączenie w ciągi oraz opcja do  zabudowy własnej pozwalają na wpasowanie witryn w aranżację wnętrza zapewniając jej spójną stylistykę.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o naszej ofercie.