Witryny piekarnicze

Do zakupu oferowanego przez Państwa pieczywa i ciast, oprócz ich doskonałego smaku i renomy firmy, najlepiej będą zachęcały odpowiednio dobrane witryny piekarnicze. W naszym asortymencie znajdują się produkty uznanych firm IFI, IGLOO, CIAM, FRIGOMECCANICA, ESSYSTEM K, CEBEA, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Urządzenia te dysponują szerokim zakresem temperatur użytkowych, doskonałymi systemami chłodzenia i utrzymywania wilgotności, są energooszczędne, można je łączyć w większe moduły.

Wyposażenie piekarni z naszej oferty obejmuje:

Dzięki naszemu wsparciu możliwe jest  wyposażenie piekarni lub cukierni prowadzących swoją działalność w różnych miejscach i różnych powierzchniach użytkowych. Oferujemy rozwiązania, które będą jednocześnie praktyczne dla pracowników, jak i przyjazne dla klientów. Zaprojektujemy wnętrze na miarę potrzeb i wyposażymy je w odpowiednie urządzenia. Gwarantujemy wyposażenie piekarni w witryny mające szeroki zakres temperatur użytkowych korzystających z  oszczędnych systemów chłodzenia lub ogrzewania, które spełniać będą wszystkie Państwa oczekiwania.

Zawsze podkreślamy, że ekspozycja wyrobów piekarniczych i cukierniczych ma ogromne znaczenie. Niepowtarzalne, zachęcające do konsumpcji kolory i odcienie pieczywa i ciast można uzyskać w witrynach utrzymujących stałą wilgotność i cyrkulację powietrza, dysponujących dobrze rozplanowanym oświetleniem LED i estetycznymi elementami wykończenia.

 

BWA – Twój partner w spożywczym biznesie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wyposażania piekarni, cukierni, lodziarni, sklepów  w niezbędne meble ekspozycyjne, chłodnicze oraz urządzenia do produkcji oferujemy swoim klientom wsparcie na etapie wyposażenia, aranżacji pomieszczeń usługowych, transportu urządzeń. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. witryny oraz lady chłodnicze i mroźnicze, urządzenia do produkcji lodów, temperówki do czekolady Pomożemy dobrać Państwu odpowiednie lady, witryny, regały, ustalić ich wymiary, ilość, rodzaj i sposób zasilania, dzięki czemu Państwa klienci będą chętnie wracać po kolejne zakupy.