Odpowiednie wyposażenie lodziarni z pomocą ekspertów to szansa na przyciągnięcie Klientów. Właśnie dlatego warto postawić na wyposażenie sklepów, wystrój oraz rozmaite meble i urządzenia do lodziarni z naszego asortymentu. U nas znajdą Państwo:

  • witryny,
  • maszyny do lodów,
  • sprzęt uzupełniający – zamrażarki, szafy, ubijaczki do śmietany,
  • akcesoria – myjki, pojemniki na fusy, termosy.

Meble do lodziarni obejmują witryny do lodów – tradycyjne i typu pozzetti, dzięki którym lody będą nie tylko odpowiednio zmrożone, ale także zachowają swój niepowtarzalny smak, aromat i konsystencję.

Maszyny do lodów z naszego asortymentu to wysokiej jakości wyposażenie lodziarni w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy Klientom maszyny wielofunkcyjne do produkcji lodów wodnych i mlecznych, łatwe w obsłudze freezery oraz pojedyncze lub podwójne pasteryzatory.

Modułowe szafy chłodnicze, zamrażarki szokowe, szafy mroźnicze oraz ubijaczki do śmietany – to urządzenia do lodziarni obejmujące sprzęt uzupełniający z naszej oferty, dzięki któremu Klienci zamówią najlepsze zimne desery w okolicy.

Liczne akcesoria – myjki, szuflady i pojemniki na fusy po kawie oraz termosy ułatwią utrzymanie urządzeń do lodziarni w czystości, a także przechowywanie lodów w odpowiedniej temperaturze, by były smaczne i aromatyczne niezależnie od pory dnia.