Właścicielom lodziarni, kawiarni i cukierni polecamy dystrybutor do lodów, który pozwala na przechowywanie lodów w stabilnej temperaturze dostosowanej do danego produktu. W naszej ofercie znajdują się dystrybutory do lodów wyposażone w nowoczesne rozwiązania zgodne z najnowszymi technologiami. Specjalne zamrażarki z otwieraną witryną chronią lody przed dostępem światła oraz powietrza, co pozwala zachować odpowiednią konsystencję.

Nowoczesne i praktyczne dystrybutory do lodów

Dystrybutor do lodów, przystosowany do zasilania agregatem zewnętrznym lub wyposażony we wbudowany agregat wewnętrzny, posiada szereg rozbudowanych funkcji, takich jak:

  • automatyczne odszranianie i odparowywanie kondensatu,
  • możliwość ustawienia różnych zakresów temperatur dla poszczególnych pojemników,
  • izolacja z pianki poliuretanowej,
  • elektryczna regulacja temperatury.

Proponujemy dystrybutory do lodów typu pozzetti (idealne do prezentacji lodów rzemieślniczych), witryny typu panorama oraz tradycyjne. Każdy dystrybutor, wykonany ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, przedłuża świeżość lodów, a także umożliwia ich łatwą prezentację w cukierni, lodziarni czy kawiarni. Niektóre z nich przeznaczone są do zabudowy i wyposażone w oświetlenie LED. Poszczególne pojemniki na lody są łatwe do utrzymania w czystości ze względu na możliwość mycia w zmywarce.

Kompleksowe wyposażenie sklepów, lodziarni i cukierni

Oferujemy nie tylko dystrybutory do lodów gałkowych, ale także inne urządzenia, które sprawdzą się w lodziarni czy kawiarni, takie jak:

Proponujemy również wyposażenie sklepów w regały sklepowe w rozmaitych wymiarach i o różnych przeznaczeniu (piekarnicze, alkoholowe, koszowe i inne). Zapraszamy do kontaktu!