Konserwator do lodów, inaczej zamrażarka przeznaczona do przechowywania i sprzedaży lodów tradycyjnych, to urządzenie do pracy w trudnych warunkach. W naszej ofercie znajdują się konserwatory do lodów gałkowych rzemieślniczych z wydajnym układem chłodniczym, bardzo dobrą izolacją oraz nierdzewnym blatem roboczym i obudową. Zapraszamy do kontaktu właścicieli kawiarni, cukierni, lodziarni i mobilnych punktów sprzedaży lodów.

Mobilne konserwatory do lodów na mleku i sorbetów

Konserwator do lodów wyposażony jest w mechanizm cyrkulacji powietrza, który rozprowadza je po całej zamrażarce, co zapewnia równomierną konserwację lodów. Spust wody na dnie komory usprawnia z kolei czyszczenie konserwatora z pozostałych resztek produktów. Konserwatory do lodów posiadają również sterownik temperatury, co sprawia, że zarówno sorbety, jak i lody na mleku przechowywane są w dopasowanej do ich potrzeb temperaturze. Wykonane z kwasoodpornej stali pokrywy izolują lody od czynników z zewnątrz oraz ciepła, co gwarantuje higieniczne warunki. Proponujemy także mobilne konserwatory do lodów na kółkach, które umożliwią stworzenie punktu z lodami w parkach czy w centrum miasta, bez konieczności wynajmowania powierzchni pod lodziarnię.

Wyposażenie sklepów w niezbędne szafy chłodnicze, mroźnicze i regały, maszyny do produkcji lodów, czekoladziarki oraz dystrybutory do lodów – te wszystkie urządzenia oraz wiele innych znajdą Państwo w naszej ofercie. Dzięki nim wyposażą Państwo sklep, cukiernię, kawiarnię i lodziarnię w niezbędne sprzęty, które pozwolą na przechowywanie żywności w odpowiednich warunkach zgodnych z wymaganiami Inspekcji Sanitarnej. Zapraszamy do kontaktu.