VISTA

Witryny typu pozzetti są obecnie najpopularniejszym elementem wystroju nowoczesnych lodziarni. Łączą w sobie praktyczność i ekskluzywny włoski design. W witrynach typu pozzetti zawartość  kuwet znajduje się pod przykryciem, dzięki czemu lody nic nie tracą ze swojej konsystencji i smaku. Model Vista firmy BRX, to kolejny krok w rozwoju tego typu urządzeń. Zachowuje wszystkie funkcjonalności pozzetti umożliwiając jednocześnie pokazanie wszystkich smaków.

Jak działa Vista?

Konstrukcja witryny wykorzystuje  technologię łączącą chłodzenie wentylowane z chłodzeniem glikolem. To pierwsze umożliwia prezentację odsłoniętych kuwet bez przykrycia na wyższym poziomie w dzień, co także zapewnia sprawniejszą sprzedaż lodów. Drugi rodzaj chłodzenia pozwala na efektywne przechowywanie lodów po zakończeniu sprzedaży. Wystarczy opuścić kuwety niżej i je przykryć. Chłodzenie glikolem zapewni utrzymanie  właściwości smakowych lodów bez przenoszenia ich do zamrażarek. Pozwala to zaoszczędzić czas, energię i miejsce. Gabloty Vista pozwalają na przechowywanie dwóch poziomów kuwet.

Wersje dla lodziarni

Vista w wersji dla lodów oferowana jest w wariantach z dwoma (kuwety 7 L) lub trzema rzędami pojemników (kuwety 4,5 L) na lody i trzech długościach:

  • 1050 mm – 6+6 smaków w wariancie dwurzędowym i 8+8 w wariancie trzyrzędowym
  • 1650 mm  – 10+10 smaków i 14+14 smaków
  • 2250 mm – 14+14 smaków i 20+20 smaków

Wersje dla cukierni

Vista oferowana jest równie jako witryna do sprzedaży ciast i pralin. W zależności od potrzeb w tych modelach wykorzystywane jest chłodzenie wentylowane lub suche. Moduły dla tych produktów mają długość 900/1300/1700/2100 mm a w przypadku modułu narożnego 1720 mm.

Zapytaj o ofertę!