Wyposażenie sklepów

Funkcjonalny sklep, wyróżniający się wśród konkurencji, to szansa na sukces. Taką przestrzeń gwarantują meble do sklepu z naszego asortymentu. Oferujemy wyposażenie sklepów dopasowane do potrzeb i rodzaju prowadzonej działalności. Wyposażamy w meble sklepowe rozmaite przestrzenie usługowe – między innymi supermarkety, kwiaciarnie, księgarnie czy sklepy z zabawkami.

W asortymencie mamy:

  • meble chłodnicze i mroźnicze,
  • sklepowe kosze, stojaki, lady,
  • boksy kasowe,
  • regały: warzywne, alkoholowe, piekarnicze.

Wyposażenie sklepu spożywczego obejmuje m.in. regały sklepowe do przechowywania różnych towarów: warzyw, owoców, alkoholu, chleba i innych wyrobów cukierniczych, z oświetleniem i odpowiednio nachylonym półkami.

Chłodnicze meble do sklepu, zasilane wewnętrznym lub zewnętrznym agregatem, utrzymujące odpowiednią temperaturę produktów, zapewnią świeżość żywności w sklepie garmażeryjnym czy mięsnym, a jednocześnie odpowiednio zaprezentują towar.

Do supermarketów polecamy boksy kasowe marki Intrac, dopasowane zarówno do potrzeb klientów, jak i osób sprzedających, wyposażone w ruchome taśmy, a także dodatkowe regały na produkty – papierosy, słodycze czy leki.

Meble do sklepu spożywczego i nie tylko obejmują także wyposażenie dodatkowe, takie jak koszyki i wózki oraz systemy prowadzenia klienta, czyli bramki i wskaźniki, dzięki którym wnętrze będzie funkcjonalne.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o naszej ofercie.