Pasteryzatory do lodów Bravo

Pateryzator Bravo Pastmatic łączy trzy funkcje w jednym urządzeniu: pasteryzacja, dojrzewanie i schładzanie. Dzięki technologii Pastmatic  pasteryzowana mieszanka jest zawsze jednorodna i gładka. Opatentowany przez Bravo owalny zbiornik pozwala na zmniejszenie zajmowanej przez urządzenie przestrzeni przy równoczesnym zachowaniu dużej pojemności. Proces pasteryzacji został znacząco skrócony. Nowoczesny system kontroli steruje procesem pasteryzacji i schładzania, pozwalając na znaczne zredukowanie zużycia energii elektrycznej. System kontroli jonicznej także opatentowany przez Bravo pozwala na uzyskanie idealnej pożądanej konsystencji lodów bez względu na ich rodzaj (wodne, mleczne itp.)

Pasteryzatory Pastmatic dostępne są w wersji pojedynczej lub podwójnej.

Zapytaj o ofertę!

pasteryzator pastamtic 60

Pasteryzatory Bravo

Pasteryzatory do lodów Gelita

Pasteryzatory Gelita łączą funkcję pasteryzacji, dojrzewania i schładzania. Eliptyczny zbiornik oraz specjalne mieszadło zapewniają jednorodną i gładką konsystencję. Dodatkowo wyposażony jest w czujnik temperatury i elektroniczny wyświetlacz do sprawdzania cykli pasteryzacji.  Zaletą pasteryzatora jest łatwość czyszczenia, system dozowania wody do mycia oraz możliwość zmiany prędkości mieszania w dowolnym momencie pracy urządzenia.  Urządzenie korzysta z wielu nowoczesnych rozwiązań – specjalnego centralnego mieszadła, którego praca gwarantuje jednorodność i całkowity brak grudek, czy sond najnowszej generacji sprawdzających ogrzewanie, chłodzenie i utrzymywanie temperatury do dziesiątego stopnia, unikając ryzyka poparzenia lub zamarznięcia i zapewniając jakość pracy nawet przy pół partii produktu.

Zapytaj o ofertę!

Pasteryzatory Gelita

logo Gelita sk

Pasteryzator Gelita PT C

Urządzenie pozwala na pasteryzację do 100 litrów produktu. Proces kontrolowany jest automatyczne według wybranego cyklu programowego. Precyzyjne zarządzanie temperaturami i równomierne wytwarzanie odpowiedniej temperatury utrzymują właściwości jakościowe i odżywcze produktu w stanie nienaruszonym. System mieszania można łatwo zdemontować, co ułatwia czyszczenie.

 • Chłodzenie wodą albo powietrzem (opcja na życzenie)
 • Pojemność 100 l, minimalna produkcja 50 l
  Mieszadło zewnętrzne o mocy 0,63 Kw, z podwójną prędkością mieszania, łatwe w demontażu
 • Wysokowydajne mieszadło wewnętrzne, łatwe w demontażu i czyszczeniu
 • Łatwa w użyciu elektroniczna tablica sterująca umożliwiająca wysoką dokładność regulacji temperatury
 • Pistolet do mycia ułatwiający czyszczenie
 • Dysza odpływowa łatwa do demontażu i czyszczenia

Wymiary mm

 • Wysokość 1400
 • Głębokość 1080
 • Szerokość 610
 • Waga 193 kg

Pasteryzator Gelita PT C

Zapytaj o ofertę!

logo Gelita sk