Witryny typu pozzetti

 
NAJMODNIEJSZE WITRYNY

Witryny pozzetti to najbardziej popularna aktualnie propozycja dla nowoczesnych lodziarni. Liderem na rynku europejskim jest  włoska firmy IFI. Pozzetti to konserwator do lodów, który łączy w sobie wzornictwo przywołujące skojarzenia z tradycyjnymi kubełkami do sprzedaży lodów, z ekskluzywnym i nowoczesnym włoskim designem. W przeciwieństwie do witryn tradycyjnych, witryny typu pozzetti nie eksponują zawartości pojemników z lodami.

NAJSMACZNIEJSZE LODY

Pozzetti produkowane są zarówno w wersji wentylowanej (pojemniki z lodami są chłodzone specjalnym biegiem powietrza) jak i chłodzonej glikolem (niska temperaturę zapewnia schłodzony glikol) – wszystko to sprawia nie tylko, że lody eksponowane są w sposób zgodny z aktualnymi trendami ale przede wszystkim pozwala na zachowanie smaku i odpowiedniej konsystencji lodów przechowywanych i sprzedawanych z lad pozzetti firm IFI i BRX Italia!

 

WITRYNY VINTAGE
 

Model VINTAGE wyróżnia się designem, doskonale pasuje do ciekawie zaaranżowanych wnętrz lodziarni, cukierni i kawiarni. Parametry techniczne pozwalają użytkowanie witryny również na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych.  Dostępny w dowolnym kolorze RAL. 

Witryny Vintage

WITRYNY JOY
 

Witryna banco pozzetti model JOY cieszy się dużą popularnością wśród producentów lodów.  

Witryna FAST Pozzetti Ifi

Witryna Pozzetti glikolowa 2-poziomowa:

Witryna Pozzetti 2-poziomowa gelato tank:

Witryna Pozzetti 2- i 3-temperaturowe:

Witryna Pozzetti wentylowana jednopoziomowa:

Witryna Pozzetti wentylowana 2-poziomowa:

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o naszej ofercie.