WITRYNY DO LODÓW TRADYCYJNYCH

Firma BWA jest bezpośrednim dystrybutorem witryn do lodów tradycyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty największych światowych marek : IFI, Frigomeccanica, CIAM, BRX Italia. Marki te od lat wyznaczają trendy i umacniają własną pozycję na rynku za sprawą doskonałego designu i niezawodnej technologii swoich produktów.

Witryny do lodów tradycyjnych, nazywane również witrynami tradycyjnymi, w odróżnieniu od witryn typu pozzetti, w całej okazałości eksponują apetyczną zawartość kuwet. W ten sposób jeszcze bardziej przyciągają uwagę smakoszy lodów.

Witryna do lodow Ifi Lunette

BWA – Twój partner w  biznesie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży lodziarskiej i cukierniczej jesteśmy specjalistami w wyposażaniu  przestrzeni lodziarni i cukierni. Doradzamy naszym klientom przy doborze witryn, lad, urządzeń do produkcji i przechowywania, oferujemy wsparcie na etapie aranżacji pomieszczeń, pomagamy w transporcie i instalacji, oferujemy serwis. Pomożemy Państwu dobrać odpowiednie witryny do sprzedaży lodów – ich wielkość, rodzaj i sposób zasilania, dzięki czemu klienci będą chętnie wracać do Państwa lodziarni.