Na wyposażeniu Państwa sklepu lub cukierni znajduje się już czekoladziarka? Jeśli nie, polecamy uwadzę szeroką ofertę naszych maszyn i akcesoriów, wśród których czekoladziarki i maszyny do fontanny cieszą się zainteresowaniem zarówno niewielkich sklepów, jak i wielkopowierzchniowych restauracji czy cukierni. Nasze urządzenia do podgrzewania czekolady są praktyczne i nowoczesne – mogą stanowić również ciekawy element estetyzujący i dekorujący klimatyczne wnętrze lokalu. 

Wysokiej jakości czekoladziarki 

Czekoladziarki służą przede wszystkim podgrzewaniu i mieszaniu czekolady do picia. To jedna z najpopularniejszych i najprzyjemniejszych form deseru, dlatego goście często z niej korzystają. Pyszna czekolada z maszyny rozgrzewa ciało w chłodne dni, dodaje energii i rozprzestrzenia delikatny, znany każdemu aromat. Wysokiej jakości czekoladziarka to niezbędnik każdej dobrej kawiarni i restauracji. Modele dostępne w naszym asortymencie wyróżniają się innowacyjnością. 

Inne maszyny i akcesoria cukiernicze

Posiadamy szeroki zakres urządzeń przeznaczonych na wyposażenie sklepów, cukierni, lodziarni, restauracji, kawiarni, foodtrucków i wszystkich innych lokali gastronomicznych. Znajdą Państwo u nas zarówno doskonałe ekspozycyjnie witryny cukiernicze (w tym np. witryny do pralin czy kanapek), jak i urządzenia grzewcze, maszynki do lodów i regały. Zapraszamy do kontaktu!