Wytrzymałe na duże obciążenia i bardzo praktyczne – takie są regały budowlane, które nasza firma proponuje marketom budowlanym z całej Polski. Oferujemy paletowe, półkowe i zintegrowane regały do sklepów budowlanych, na których można prezentować narzędzia, materiały budowlane, a także magazynować towar na paletach.

Stabilne regały budowlane o wzmocnionej konstrukcji

Metalowe regały do marketów budowlanych posiadają specjalnie wzmocnioną konstrukcję odporną na obciążenia generowane przez materiały budowlane i narzędzia o dużej masie. Regały wykorzystywane przez market budowlany powinny mieć także liczne półki, druciane kosze oraz perforowane ściany na zawieszki. We wszystkie te akcesoria wyposażone są regały budowlane, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Co więcej, oferowane przez nas regały do marketów i mniejszych sklepów budowlanych umożliwiają dodawanie paneli informacyjnych dla klientów, w których zainteresowani znajdą dane na temat przeznaczenia materiału i polecanego sposobu jego zastosowania.

Wyposażenie sklepów w regały budowlane sprawia, że mogą Państwo wykorzystać przestrzeń w sposób ergonomiczny i praktyczny – nawet do wysokości kilku metrów. Nasze regały sklepowe do marketów budowlanych są stabilne, a ponadto zapewniają możliwość łączenia ich w większe moduły. Zapraszamy do kontaktu właścicieli sklepów, którzy poszukują nie tylko funkcjonalnych regałów, ale chcą także zainwestować w projekt nowoczesnej i praktycznej aranżacji sklepu budowlanego.