Szukasz wyposażenia swojego sklepu, delikatesów, supermarketu? Sprawdź oferowane przez nas nowoczesne regały sklepowe i wystawowe, półki do sklepu. Zaufaj naszej wiedzy i know-how. U nas zaopatrzysz się w regały sklepowe i półki wystawowe niezbędne zarówno w dużym sklepie lub supermarkecie, jak i w niewielkim sklepiku osiedlowym. Dlaczego warto? Ponieważ posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w projektowaniu i wyposażaniu przestrzeni sklepowej dla różnych branż.

Półki sklepowe i regały do sklepu dopasowane do twoich potrzeb

Specyfika sklepu i rodzaj oferowanego asortymentu wymagają innej ekspozycji, dlatego nasza oferta obejmuje różnego rodzaju regały sklepowe:

Oferowane przez nas regały, półki i meble sklepowe od renomowanych firm, takich jak: Mago, Tegometall, Eden, Wireland, Intrac, zapewniają funkcjonalne rozwiązania dla sklepów i hurtowni. Każdy, komu zależy, by jego sklep prezentował się atrakcyjnie w oczach klienta, może zainwestować w regały lub półki sklepowe w różnych rozmiarach przystosowane do rozmaitych towarów.

Regały sklepowe – nowoczesne projekty skrojone na miarę

Dlaczego warto postawić na regały i półki sklepowe właśnie u nas? Ponieważ zaufały nam znane i cenione marki zarówno polskie, jak i zagraniczne. Dołącz do nich, a wybrane przez Ciebie regały wystawowe będą nie tylko funkcjonalne, ale także atrakcyjne wizualnie. To wszystko zapewniają modułowe regały sklepowe, które można ze sobą połączyć w większe segmenty, różnorodne materiały wykończeniowe (szkło, drewno, metal), systemy oświetleniowe oraz półki sklepowe z regulowaną wysokością i kątem nachylenia dopasowanym do danego towaru. Jakie przestrzeni sklepowe możesz wyposażyć dzięki nam?

  • sklepy spożywcze,
  • kwiaciarnie i centra ogrodnicze,
  • perfumerie i drogerie,
  • księgarnie,
  • markety budowlane,
  • sklepy odzieżowe, rowerowe, RTV i AGD,

W gronie naszych klientów są znane i cenione marki polskie i zagraniczne. Wysokie standardy jakości oraz rozwiązania sprzyjające obsłudze klienta wymagają wyposażenia przestrzeni w półki sklepowe. To jednak nie wszystko – warto także zdecydować się na projekt wnętrza supermarketu który będzie opracowany zgodnie z nowoczesnymi trendami aranżacji przestrzeni sklepowej, przyjazny dla konsumenta i zachęci go do częstszego odwiedzania sklepu.