Właścicielom drogerii i perfumerii oraz dużym sieciom wielkopowierzchniowym polecamy nowoczesne i funkcjonalne regały drogeryjne, dzięki którym produkty zostaną zaprezentowane w sposób atrakcyjny dla klienta. W naszej ofercie znajdują się regały na kosmetyki w różnorodnych rozmiarach, z półkami o rozmaitej głębokości dopasowanej do rodzaju produktu. Zapraszamy do kontaktu firmy z całej Polski, które chcą zainwestować w wytrzymałe regały sklepowe.

Funkcjonalne i estetyczne regały drogeryjne

Regały na kosmetyki stanowią dyskretne tło dla prezentowanych artykułów, jednak warto postawić nie tylko na estetyczny wygląd, ale i wytrzymałość. Liczne produkty na półkach generują duży ciężar, dlatego regały drogeryjne powinny wytrzymywać duże obciążenia. W naszych regałach drogeryjnych znajdują się nie tylko półki do prezentacji produktów, ale także dyskretnie ukryte w cokole mebli szuflady, w których można magazynować dodatkowe perfumy i kosmetyki.

Regały na kosmetyki z oświetleniem

Dbamy o to, by regały na kosmetyki i perfumy prezentowały produkty w sposób przyciągający dla oka. W celu zwiększenia atrakcyjności regały drogeryjne wyposażone są w:

  • szklane lub metalowe półki,
  • lustro na tylnej ścianie,
  • listwy cenowe lub uchwyty na cenę,
  • diody LED,
  • dodatkowe oświetlenie pionowe.

Proponujemy także wysokiej jakości gabloty na perfumy. Meble można łączyć w większe moduły, komponując w ten sposób wyposażenie sklepów drogeryjnych dopasowane do własnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!