Szukają Państwo sposobu na atrakcyjne zaprezentowanie konfekcji odzieżowej damskiej i męskiej? Proponujemy funkcjonalne i estetyczne regały do sklepu odzieżowego, które pozwolą utrzymać porządek, a także zaaranżować wnętrze niezależnie od jego powierzchni. Zapraszamy do kontaktu klientów z całej Polski – zarówno właścicieli sklepów z bielizną, jak i z odzieżą wierzchnią.

Nowoczesne regały do sklepu odzieżowego

Wyposażenie sklepów w regały sklepowe odzieżowe dotyczy zarówno sieciówek, supermarketów, jak i niewielkich sklepów odzieżowych. Oferujemy meble sklepowe odzieżowe przyścienne, które można połączyć w większe moduły, a także regały sklepowe odzieżowe, które pozwolą zaaranżować przestrzeń na środku pomieszczenia. Sklepom z bielizną polecamy regały do sklepu odzieżowego, które pozwolą na szybką zmianę ekspozycji. Proponowane przez nas regały odzieżowe są proste w montażu, a ponadto wyposażone w wytrzymałe półki oraz panele reklamowe z oświetleniem.

Regały odzieżowe z wysokiej jakości materiałów

Jesteśmy dystrybutorem regałów do sklepu odzieżowego wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Regały sklepowe wyposażone są w półki z hartowanego szkła, a elementy metalowe wytworzono z blachy ocynkowanej lub nierdzewnej i pomalowano proszkowo. Wśród mebli sklepowych odzieżowych znajdują się także:

  • drążki na wieszaki,
  • szuflady na kółkach,
  • stojaki ekspozycyjne,
  • odesty,
  • gondole.

Oferujemy nie tylko dobór mebli, ale także projekt aranżacji wnętrza. Zapraszamy do kontaktu.