Urządzenia multifunkcyjne do lodów to nowoczesny i innowacyjny system, o którym jeszcze kilkadziesiąt lat temu można było wyłącznie pomarzyć. Maszyna do produkcji lodów jest niezbędna w kawiarniach i restauracjach nie tylko w okresie letnim. Lody zjedzone na deser cieszą się popularnością przez cały rok, dlatego tak ważne jest posiadanie sprawnych, wysokiej jakości urządzeń. Urządzenia dostępne w naszej ofercie pracują cicho, zapewniając mnogość rozwiązań, które wpływają na doskonały wygląd i smak lodów.

Urządzenia multifunkcyjne do lodów

Nasze maszyny łączą funkcje mieszania, pasteryzowania i zamrażania lodów. Wyróżniają się też zredukowanym czasem zamrażania wsadu. Niektóre modele naszych maszyn umożliwiają wyprodukowanie aż 4 pojemników lodów w jednym cyklu. Poza tym maszyny do produkcji lodów są:

  • proste w obsłudze,
  • łatwe w utrzymaniu czystości,
  • skonstruowane tak, aby w każdej fazie pasteryzacji i zamrażania można było dodawać składniki.

Wielozadaniowością cechują się też pasteryzatory do lodów, które łączą trzy funkcje: pasteryzację, dojrzewanie i schładzanie.

Pozostałe akcesoria dla Państwa lokalu

Oferujemy również solidne frezery do lodów, witryny cukiernicze i piekarnicze, które doskonale wyeksponują produkty. Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie sklepów gastronomicznych, restauracji, kawiarni, foodtrucków. Zapraszamy do kontaktu!