Wydajne, łatwe w obsłudze i wykonane ze stali nierdzewnej – takie są automaty do bitej śmietany dostępne w naszej ofercie dla kawiarni, cukierni, lodziarni i restauracji. Każdy automat do bitej śmietany spełnia wymogi Sanepidu w zakresie standardów higieny, a niektóre z nich zostały wyposażone w dodatkowe opcje, takie jak regulacja temperatury, porcjowanie, schładzanie.

Wydajne automaty do bitej śmietany o zróżnicowanej pojemności

Lodziarniom, kawiarniom, cukierniom i firmom cateringowym z całej Polski polecamy:

Dzięki nim przygotują Państwo desery o jedwabistej konsystencji z różnorodnych składników – automat do bitej śmietany przeznaczony jest zarówno do ubijania tłuszczów roślinnych, jak i zwierzęcych. Optymalne systemy chłodzenia sprawiają, że krem zostaje podany w idealnej temperaturze i nie rozwarstwia się. Do mniejszych lokali gastronomicznych polecamy automaty do bitej śmietany z pojemnikiem o pojemności 2 litrów. W większych lodziarniach i kawiarniach sprawdzi się za to automat do bitej śmietany z pojemnikiem 6-, a nawet 9-litrowym.

Zapraszamy do kontaktu właścicieli kawiarni, cukierni, lodziarni i restauracji, ale także osoby zarządzające sklepami wielkopowierzchniowymi, którzy chcą zainwestować w profesjonalne wyposażenie sklepów w regały sklepowe, szafy oraz inne urządzenia.