Meble mroźnicze wyposażone w agregat wewnętrzny

Chcesz wyposażyć sklep w meble do przechowywania mrożonek? Oferujemy urządzenia z agregatem wewnętrznym, czyli urządzania typu plug-in. Częściej znajdą zastosowanie w sklepach o małej powierzchni ponieważ nie wymagają zewnętrznej instalacji chłodniczej. Skorzystaj z naszego asortymentu, który obejmuje meble mroźnicze umożliwiające atrakcyjną prezentację produktu oraz łatwą obsługę. Dlaczego warto zainwestować w wyposażenie sklepówmeble chłodnicze i regały chłodnicze z naszej oferty? Ponieważ służymy doradztwem i ofertą zawierającą szeroką gamę produktów, która pozwoli na kompleksowe wyposażenie powierzchni sklepowej.

Czy istnieją idealne meble mroźnicze?

Jakie meble mroźnicze kupią u nas klienci, zainteresowani wyposażeniem sklepu czy supermarketu?

  • przeszklone szafy i witryny mroźnicze,
  • stoły mroźnicze,
  • lady chłodnicze – mroźnicze,
  • bonety i szafobonety,

Różnorodne wysokości i szerokości witryn z rozmaitą liczbą drzwi pozwalają dopasować urządzenia do wielkości wnętrza. W meblach mroźniczych można przechowywać lody, a także mrożone warzywa, owoce, mięso czy frytki oraz gotowe produkty przeznaczone do odgrzania (na przykład pizze czy paluszki rybne). Wykonane z najlepszych materiałów urządzenia mroźnicze są trwałe i odporne, dzięki czemu przetrwają wiele lat. Ponadto mogą być wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak:

  • oddzielne kosze, pojemniki i przegrody na produkty,
  • listwy cenowe,
  • oświetlenie LED,
  • relingi ze stali nierdzewnej, zabezpieczające szklane elementy.

Dlaczego warto wybrać urządzenia mroźnicze właśnie u nas?

Oferowane przez nas meble mroźnicze można kupić w atrakcyjnej cenie, jednak to tylko  jedna z ich wielu zalet. Energooszczędne witryny, w których można przechowywać mrożonki, pozwalają obniżyć zużycie energii nawet o 40-50%. Co więcej, nasi specjaliści zaoferują wsparcie na każdym etapie aranżacji pomieszczeń – pomogą dobrać odpowiednie produkty, ich ilość, wielkość i rodzaj, a także zaprojektują wnętrza tak, by były przyjazne dla klientów. Jeśli nie wiesz, co sprawdzi się w Twoim sklepie, zgłoś się do nas!