Praktyczne i funkcjonalne regały chłodnicze

W naszym asortymencie posiadamy regały chłodnicze w różnych rozmiarach, dopasowane do powierzchni mniejszych i większych sklepów. W ofercie kupujący znajdą regały chłodnicze otwarte i drzwiami szklanymi na:

  • nabiał, jogurty,
  • wędliny, wędliny paczkowane, garmażerkę konfekcjonowaną, dania gotowe,
  • warzywa i owoce,
  • napoje.

Oświetlenie LED, listwy cenowe, przesuwne osłony z hartowanego szkła, solidne półki ze stali nierdzewnej – to tylko kilka praktycznych elementów, w które wyposażone są sprzedawane przez nas chłodnicze meble sklepowe. W zależności od potrzeb można wybrać moduły zasilane własnym lub zewnętrznym agregatem. Energooszczędne, przyjazne dla środowiska lady chłodnicze zapewnią przechowywanym produktom optymalną temperaturę i świeżość. W tego typu regałach chłodniczych łatwo utrzymać porządek, dzięki czemu towar prezentuje się atrakcyjnie i zachęca klientów do zakupów. Sprzedajemy produkty renomowanych marek z Polski i zagranicy, takich jak:

BWA – Twój partner w spożywczym biznesie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wyposażania przestrzeni sklepowych w niezbędne regały chłodnicze, oferujemy swoim klientom wsparcie na etapie aranżacji pomieszczeń usługowych, takich jak piekarnie, cukiernie, bary, sklepy mięsne czy supermarkety i wiele innych. Pomożemy dobrać odpowiednie regały sklepowe – ich ilość, rodzaj i sposób zasilania, dzięki czemu klienci będą chętnie wracać po kolejne zakupy.

Regał chłodniczy ARNEG Berlino:

Meble chłodnicze JBG z agregatem wewnętrznym:

Lada chłodnicza ARNEG Osaka:

Meble chłodnicze JBG do agregatu zewnętrznego:

Regał chłodniczy ARNEG Panama:

Regały chłodnicze JBG-2 PLUG-IN i REMOTE: