Regały chłodnicze z agregatem wewnętrznym

W naszym asortymencie posiadamy regały chłodnicze w różnych rozmiarach, dopasowane do powierzchni mniejszych i większych sklepów.  Ważnym elementem wyposażenia od strony funkcjonalnej i użytkowej jest umieszczenie agregatu chłodniczego. Poniżej przedstawiamy państwu regały chłodnicze współpracujące z agregatami umieszczonymi wewnątrz oferowanego państwu sprzętu.

W ofercie  znajdziecie Państwo regały chłodnicze otwarte i drzwiami szklanymi. Wyróżnia je oświetlenie LED, listwy do umieszczania cen, przesuwne osłony z hartowanego szkła, solidne półki ze stali nierdzewnej. To tylko kilka praktycznych elementów, w które wyposażone są sprzedawane przez nas chłodnicze meble sklepowe.

Energooszczędne, przyjazne dla środowiska regałychłodnicze zapewnią przechowywanym produktom optymalną temperaturę i świeżość. W tego typu meblach chłodniczych łatwo utrzymać porządek, dzięki czemu towar prezentuje się atrakcyjnie i zachęca klientów do zakupów. Można w nich eksponować:

  • nabiał, jogurty,
  • wędliny, wędliny paczkowane, garmażerkę konfekcjonowaną, dania gotowe,
  • warzywa i owoce,
  • napoje.

Firma BWA sprzedaje produkty renomowanych marek z Polski i zagranicy, takich jak:

 

BWA – Twój partner w spożywczym biznesie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wyposażania przestrzeni sklepowych w niezbędne regały chłodnicze, oferujemy swoim klientom wsparcie na etapie aranżacji pomieszczeń usługowych, takich jak piekarnie, cukiernie, bary, sklepy mięsne czy supermarkety i wiele innych. Pomożemy dobrać odpowiednie regały sklepowe – ich ilość, rodzaj i sposób zasilania, dzięki czemu klienci będą chętnie wracać po kolejne zakupy.