Regały chłodnicze z agregatem zewnętrznym

W naszym asortymencie posiadamy regały chłodnicze w różnych rozmiarach, dopasowane do powierzchni mniejszych i większych sklepów.  Ważnym elementem wyposażenia każdego sklepu spożywczego od strony funkcjonalnej i użytkowej jest umieszczenie agregatu chłodniczego. Poniżej przedstawiamy państwu regały chłodnicze współpracujące z agregatami umieszczonymi na zewnątrz.  Oferowane przez nas produkty wyróżnia oświetlenie LED, listwy cenowe, przesuwne osłony z hartowanego szkła, solidne półki ze stali nierdzewnej.  W naszej ofercie kupujący znajdą regały chłodnicze otwarte i z drzwiami szklanymi.

Energooszczędne, przyjazne dla środowiska sklepowe meble chłodnicze zapewnią przechowywanym produktom optymalną temperaturę i świeżość. W tego typu meblach chłodniczych łatwo utrzymać porządek, dzięki czemu towar prezentuje się atrakcyjnie i zachęca klientów do zakupów.

Sprzedajemy produkty renomowanych marek z Polski i zagranicy, takich jak:

 BWA – Twój partner w spożywczym biznesie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wyposażania przestrzeni sklepowych w niezbędne regały chłodnicze, oferujemy swoim klientom wsparcie na etapie aranżacji pomieszczeń usługowych, takich jak piekarnie, cukiernie, bary, sklepy mięsne czy supermarkety i wiele innych. Pomożemy dobrać odpowiednie regały sklepowe – ich ilość, rodzaj i sposób zasilania, dzięki czemu klienci będą chętnie wracać po kolejne zakupy.