Jaki regał sklepowy wykorzystać, by przedzielić alejki w sklepie? Regał dwustronny jest wprost stworzony do tego zadania! Te meble wyposażono we wzmocnioną ściankę, na której z obu stron zamontowano solidne półki. Można je dowolnie regulować – dzięki temu bez problemu można dopasować liczbę półek i ich wysokość do artykułów, które chcą Państwo wyeksponować. Regały do sklepu, które mamy w ofercie, to meble solidne, trwałe i estetycznie wykonane.

Funkcjonalny regał dwustronny do sklepu

Regał dwustronny sprawdzi się w każdej większej przestrzeni. Dość często wykorzystuje się je do przedzielenia dużej powierzchni, tworząc szerokie alejki. Naszymi klientami są zarówno mniejsze sklepy, jak i wielkopowierzchniowe hipermarkety. Nasza oferta dopasowana jest do każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości.
Regały sklepowe dwustronne zajmują mniej miejsca, niż regały jednostronne, połączone ze sobą. Oprócz tego są stabilniejsze i wyglądają bardziej elegancko.

Kompletne wyposażenie sklepów

Polecamy także wyposażenie sklepów, które pozwoli maksymalnie wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu bez zagracania jej. Dysponujemy różnymi rozwiązaniami, takimi jak: regały druciane, regały narożne czy inne meble, które dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach. Sprawdź naszą szeroką ofertę regałów sklepowych.