Jakie wyposażenie uzupełniające warto kupić do sklepu? Regał koszowy z drutu będzie idealny! Regały z drutu wyposażone są zwykle w stabilne stopki, ale można je także zakupić w wersji z kółkami. Oprócz tego sprzedajemy regały sklepowe z drutu, przeznaczone do przymocowania do ściany. Idealnie sprawdzą się do wyeksponowania czasowych produktów promocyjnych lub nowości. Można na nich także przechowywać artykuły, które są sprzedawane luzem (np. tekstylia).

Funkcjonalny regał koszowy z drutu

Regał koszowy z drutu można kupić w różnych wariantach. Dzięki niemu przestrzeń sklepowa będzie funkcjonalna i estetyczna. Regały koszowe nie tylko uporządkują wnętrze sklepu, ale także ułatwią klientom dostęp do wybranych przez nich produktów. Regały z drutu w różnych rozmiarach i kształtach umożliwią także zaaranżowanie nietypowych wnęk czy witryn o niestandardowych wymiarach.

Kompletne wyposażenie sklepowe

Sprzedajemy wyposażenie sklepów, które pozwoli na jeszcze skuteczniejszą sprzedaż. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń umożliwi wyeksponowanie najlepiej sprzedających się produktów lub produktów, które zapewniają najwyższą marżę.
Regały z drutu polecamy łączyć z innym wyposażeniem sklepowym, takim jak regały na alkohol, klasyczne regały sklepowe, regały sklepowe metalowe przyścienne czy regały piekarnicze i na warzywa oraz owoce. Wszystkie nasze produkty można dowolnie konfigurować, dopasowując meble do indywidualnych potrzeb swojego sklepu.