Regał na pieczywo przyda się zarówno w piekarni, jak i w sklepach spożywczych czy supermarketach sprzedających wyroby piekarnicze i cukiernicze. Jeśli szukasz tego typu wyposażenia, możesz postawić na regał piekarniczy z asortymentu BWA. Co znajdziesz w naszej ofercie?

  • regał piekarniczy samoobsługowy,
  • regał na chleb,
  • stojak na pieczywo,
  • półki na pieczywo,
  • regał naścienny,
  • regały piekarnicze modułowe.

Regał na pieczywo od BWA – funkcjonalny i atrakcyjny

Otwierasz sklep lub piekarnię? Potrzebujesz regału na pieczywo? Świetnie, że do nas trafiłeś, ponieważ u nas szybko i sprawnie kupisz meble do sklepu z pieczywem, które najlepiej wyeksponują Twój towar, a w dodatku idealne sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach. Odpowiednio oświetlony, drewniany regał na pieczywo, z dużą ilością półek czy klapami z poliwęglanu – to wyposażenie, którego potrzebuje każda piekarnia i sklep, także supermarket. Sprawdź naszą ofertę regałów piekarniczych oraz różnego przeznaczenia półek sklepowych!

Meble do sklepu z pieczywem – od projektu do realizacji z BWA

Wspieramy klientów w prowadzonym biznesie, dlatego jeśli nie masz doświadczenia i nie wiesz, jak zaaranżować wnętrze piekarni w sposób atrakcyjny dla kupujących, zgłoś się do nas. Nasi eksperci stworzą projekt sklepu, pomogą wybrać odpowiednie regały na pieczywo i inne elementy wyposażenia sklepu dopasowane do Twoich potrzeb. Kompleksowość usług sprawia, że zaufały nam już tysiące klientów, w tym sieci sklepów znane w całej Polsce. Dziś i Ty możesz do nich dołączyć. Wybierz meble do sklepu z pieczywem od BWA, a sukces w biznesie będziesz miał w zasięgu ręki.

Oferujemy regały piekarnicze marek:

MAGO, TEGOMETALL, EDEN, WIRELAND, WANZL, INTRAC