Polecamy regały do sklepu RTV i AGD, które pozwolą w sposób atrakcyjny zaprezentować najważniejsze produkty i wpłynąć na ich wyniki sprzedażowe. Niektóre regały sklepowe dla branży AGD i RTV wyposażone są w dodatkowe boczne panele do ekspozycji towaru, co sprawia, że można umieścić na nich jeszcze więcej produktów i maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Regały do sklepu AGD i RTV – funkcjonalne i odporne na obciążenia

Regały do sklepu AGD, które proponujemy naszym klientom, wykonane są z solidnych materiałów odpornych na duże obciążenia. Dzięki temu można na nich umieścić pralki, odkurzacze czy lodówki. Dostępne regały do sklepów AGD można łączyć w moduły, a także tworzyć większe ciągi. Polecamy także regały do sklepów AGD z półkami przeznaczone na drobne akcesoria, takie jak żelazka, sprzętu kuchenne. Z kolei specjalne regały do sklepu RTV, wyposażone w tylne panele, umożliwiają zawieszenie na nich telewizorów. Dodatkowe wieszaki dają możliwość powieszenia towaru w blistrach.

Regały do sklepów RTV są wykonane z metalu lub płyty meblowej, co gwarantuje, że będzie można z nich korzystać przez długi czas. Ważnym elementem są także szklane witryny zamykane na klucz, dzięki którym można zabezpieczyć przed uszkodzeniem i kradzieżą takie produkty, jak aparaty cyfrowe. Obszerne stoły na laptopy, tablety i telefony komórkowe mogą być dodatkowo wyposażone w zamykane na klucz szuflady. Takie wyposażenie sklepów z akcesoriami RTV i AGD pozwoli na funkcjonalną aranżację przestrzeni.