Otwierasz sklep z owocami i warzywami? Na pewno będzie Ci potrzebny regał na warzywa i owoce. Jeśli nie wiesz, gdzie kupić regały warzywne, stojaki na owoce i warzywa, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. W naszym asortymencie znajdziesz regał do warzywniaka oraz stojak na warzywa i owoce od renomowanych producentów cieszących się uznaniem wśród klientów, takich jak:

  • Wanzl,
  • Mago,
  • Tegometall,
  • Eden,
  • Wireland.

Nasze regały na warzywa i owoce w Twoim sklepie

Jako dystrybutor regałów na warzywa i owoce dla supermarketów i warzywniaków stawiamy na funkcjonalność, dlatego znajdziesz u nas regały warzywne chłodnicze w atrakcyjnych cenach. Żywność będzie przechowywana w odpowiednich warunkach, prezentując się atrakcyjnie dla klienta – dzięki temu zachęci go do zakupu. W zależności od potrzeb możesz wybrać regał na warzywa drewniany lub metalowy, z lustrem, grafiką i oświetleniem, także ledowym. W dużych supermarketach sprawdzi się stojak na warzywa i owoce w postaci wyspy złożonej z zestawu regałów warzywniczych, wokół której klienci mogą się swobodnie poruszać i samodzielnie obsłużyć.

Zaprojektuj swój sklep razem z nami

Tradycyjny regał na warzywa i owoce czy modele wyposażone w oświetlenie, lustra, grafikę? Jeśli nie wiesz, co wybrać, zaufaj profesjonalistom – nasi eksperci pomogą Ci dobrać idealne meble do sklepuregały sklepowe, które wyeksponują Twoje towary, a także zaprojektują wnętrze. Jeśli zależy Ci, by Twój warzywniak prezentował się nowocześnie, zgłoś się do nas – z nami z powodzeniem postawisz pierwszy i kolejny krok w biznesie.

Oferujemy systemy regałów marek:

MAGO, TEGOMETALL, EDEN, WIRELAND, WANZL.