Gdzie znaleźć wytrzymałe meble do sklepu? Polecamy regały sklepowe metalowe przyścienne, które mają możliwość zabudowy w ciągach. Nasze regały do sklepu to solidne, estetyczne meble, które wyposażone są w stabilne półki z mocną ścianką tylną. Regały przyścienne, dostępne w naszej ofercie, można zamówić w różnych kolorach i rozmiarach.

Funkcjonalne regały sklepowe metalowe przyścienne

Regały sklepowe z naszej oferty mają wiele zalet – jedną z nich jest niewątpliwie możliwość regulacji kąta nachylenia półek oraz ich wysokości. Oprócz tego te regały sklepowe metalowe przyścienne mają możliwość zamontowania półek w różnej konfiguracji i liczbie, dzięki czemu można dopasować je do swoich indywidualnych wymagań.

Dużą popularnością cieszą się regały sklepowe metalowe przyścienne szczytowe, klasyczne oraz z panelami z oświetleniem. Są estetyczne i trwałe, a przy okazji pozwalają na efektowne przygotowanie ekspozycji towarów. Można je łączyć z innymi metalowymi regałami, jak np. metalowymi regałami narożnymi czy regałami dwustronnymi. Ich montaż można przeprowadzić bez specjalistycznych narzędzi.

Różnorodne regały sklepowe

Naszym klientom, właścicielom sklepów wielkopowierzchniowych i osiedlowych, oferujemy także specjalny regał dwustronny oraz regał na alkohol, dostępny w różnych konfiguracjach. Sprzedajemy najwyższej jakości wyposażenie sklepów, dzięki któremu stworzysz funkcjonalne i praktyczne wnętrze.