Jak znaleźć funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli Ci przechowywać towary na paletach? Regały paletowe są odpowiedzią na wszystkie potrzeby! Te specjalistyczne meble pozwalają na przechowywanie ciężkich towarów, składowanych na paletach. Korzystając z naszych regałów magazynowych organizujesz i porządkujesz powierzchnię w magazynie – oszczędzasz miejsce, zapewniając sobie jednocześnie swobodny dostęp do palet.

Funkcjonalne regały paletowe

Regał paletowy można dowolnie konfigurować, dopasowując go do swoich indywidualnych potrzeb, a także powierzchni i struktury magazynu. Regały paletowe, które znajdują się w naszej ofercie, spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Proponujemy regały paletowe klasyczne, rzędowe, przesuwne oraz wjezdne. Metalowe elementy malowane są proszkowo.

Wyposażenie sklepu

Polecamy także klasyczne regały sklepowe, regały na alkohol, regały piekarnicze oraz regały na warzywa i owoce. Sprzedajemy wyposażenie sklepów najwyższej jakości, które pozwoli Ci niskim kosztem stworzyć funkcjonalną przestrzeń. Dzięki naszym meblom można wyeksponować odpowiednio towary oraz zapewnić do nich łatwy dostęp. Regały sklepowe można dowolnie ze sobą łączyć (podobnie jak każdy regał paletowy). Zapraszamy do zakupów – oferujemy regały w przeróżnych rozmiarach i z różną liczbą półek, które można bez trudu dopasować do indywidualnych potrzeb swojego przedsiębiorstwa.