Szukasz regałów sklepowych do supermarketu? Postaw na funkcjonalne regały sklepowe metalowe, które nie tylko pozwolą ułożyć towar, ale także zaprezentują go klientowi w atrakcyjny sposób. Solidny regał sklepowy metalowy, wyposażony w system oświetleniowy oraz półki sklepowe o regulowanej wysokości i odpowiednim kącie nachylenia, sprawdzi się w drogerii, piekarni, markecie czy sklepie RTV.

Regały sklepowe metalowe na każdą kieszeń

Oferujemy wyposażenie sklepu i supermarketu, w tym meble sklepowe w atrakcyjnych cenach. W naszym asortymencie znajdziesz regały sklepowe metalowe lub przyścienne o różnym przeznaczeniu:

Oferujemy meble sklepowe renomowanych producentów, które cieszą się popularnością wśród klientów ze względu na wysoką jakość wykonania. Sprzedawane przez nas regały sklepowe wykonane są z wytrzymałej stali nierdzewnej, malowanej proszkowo, która przetrwa w każdych warunkach, w tym w niskiej temperaturze. Razem z nami możesz postawić na regały sklepowe metalowe takich firm, jak:

  • Mago,
  • Tegometall,
  • Eden,
  • Wireland,
  • Intrac.

Metalowe regały sklepowe to nie tylko funkcjonalne i trwałe meble, ale także elementy aranżacyjne sklepowego wnętrza, dzięki którym robienie zakupów będzie przyjemnością. Jeśli zależy Ci na oryginalnym wyglądzie sklepu, możesz postawić na projekt wnętrza, który wykonają dla Ciebie nasi eksperci. Sprawdź również regały sklepowe metalowe przyścienne. Zapraszamy do kontaktu, wspólnie wybierzemy rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.